-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби (Обладнаний автомобіль для пересувної криміналістичної лабораторії) (State classifier code K 021:2015:34130000-7 Motor transport vehicles "Equipped crime scene car")
4 397 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
3691432461fe494a833943b400e4ed36
Ідентифікатор договору:
UA-2021-07-07-004650-b-c1
Замовник:
Головне управління Національної поліції у Львівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108833
-
Контактна особа:
Окіс Маряна Володимирівна +380322586783 ulmtzlv@gmail.com
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, місто Львів, площа Генерала Григоренка 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ" ЕКСПЕРТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38513696
-
Контактна особа:
Ігор Костенко +380673679889 biz@pro-expert.com.ua
-
Адреса:
03067, Україна, Київська область, м.Київ, ВУЛИЦЯ ГАРМАТНА, будинок 20, офіс 42
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Номер договору:
598
Дата підписання:
21.09.2021 00:00
Період дії договору:
21.09.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
4 397 500.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
4 397 500.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби (Обладнаний автомобіль для пересувної криміналістичної лабораторії)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 10.12.2021
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
236d4bbe59644eaaaef31ff3c90c2eb4
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зміна рахунку
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
30.09.2021 00:00
Статус:
Опубліковано