-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби (Обладнаний автомобіль для пересувної криміналістичної лабораторії) (State classifier code K 021:2015:34130000-7 Motor transport vehicles "Equipped crime scene car")
Оголошено тендер
4 500 000.00
UAH
Номер:
8a602ec7f45d4eca83f14b907fec38ed
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-07-07-005157-a
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
Головне управління Національної поліції у Львівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108833
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, місто Львів, площа Генерала Григоренка 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Головне управління Національної поліції у Львівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108833
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, місто Львів, площа Генерала Григоренка 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
4 500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби (Обладнаний автомобіль для пересувної криміналістичної лабораторії) (State classifier code K 021:2015:34130000-7 Motor transport vehicles "Equipped crime scene car")
Примітки:
Закупівля проводиться в рамках та за рахунок проекту „Створення системи швидкого реагування на злочини і події у Львовіˮ, що фінансується Європейським Союзом через Орган управління СОП «Україна-Польща-Білорусь» ЄІС 2014-2020, представлений Міністерством інвестицій та економічного розвитку Республіки Польща в рамках Грантового контракту PLBU.03.02.00-UA-0008/17-00 згідно програми (проєкту)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
07.07.2021 17:29
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби (Обладнаний автомобіль для пересувної криміналістичної лабораторії) (State classifier code K 021:2015:34130000-7 Motor transport vehicles "Equipped crime scene car")
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 10.12.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКошти державного бюджету в рамках проєкту „Створення системи швидкого реагування на інформацію про злочини і події у Львовіˮ, що фінансується Європейським Союзом через Орган управління СОП «Україна-Польща-Білорусь» ЄІС 2014-2020, представленого Міністерством інвестицій та економічного розвитку Республіки Польща в рамках Грантового контракту PLBU.03.02.00-UA-0008/17-00.
Сума4 500 000.00 UAH