• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування, діагностики та ремонту автонавантажувачів «Konecranes SMV»

Категорія замовника: згідно з п.4.ч.1 Закону України «Про публічні закупівлі» - юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання . Тендерні пропозиції, підготовлені Учасниками-резидентами України, викладаються українською мовою. При цьому, проектна, технічна документація, а також документи, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям, які викладені в оригіналі російською мовою, не потребують перекладу українською мовою. Тендерні пропозиції, підготовлені Учасниками-нерезидентами України можуть бути викладені іншою мовою, при цьому повинні мати завірений переклад українською або російською мовами. У разі розбіжностей з текстом оригіналу перевага надається україномовному або російськомовному тексту. Учасник надає Замовнику гарантії виконання своїх зобов’язань у зв’язку з поданням тендерної пропозиції у вигляді електронної банківської гарантії на суму 19 900,00грн. Електронна банківська гарантія надається одночасно з поданням тендерної пропозиції. Строк дії забезпечення тендерної пропозиції становить 120 днів із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій. Реквізити замовника (для оформлення банківської гарантії) : Державне підприємство «Маріупольський морський торговельний порт», 87510, Донецька обл., м.Маріуполь, проспект Адмірала Луніна, будинок 99, п/р № 143223130000026003000000060 у відділенні в м. Маріуполі філії АТ "Державний експортно-імпортний банк України" у м. Запоріжжі, код банку 322313, код за ЄДРПОУ 01125755, ІПН 011257505192, Витяг 1528034500036, тел./факс (0629) 40-86-60, (0629) 40-87-04, e-mail:all@marport.net.

Завершена

666 666.67 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 333.33 UAH
Номер: 1ee12e070edb42ad8c553377781b315b
Внутрішній номер закупівлі: 10587284
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-07-05-004346-b   
Замовник: ДП "Маріупольський морський торговельний порт"
Контактна особа: Страхов Євген Михайлович +380629408764 e.strahov@marport.net https://marport.net/uk/
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 666 666.67 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 333.33 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 19 900.00 UAH
Період уточнення: 05.07.2021 16:30 - 11.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 05.07.2021 16:30 - 21.07.2021 16:35
Аукціон: 22.07.2021 15:15 - 22.07.2021 15:42
Період кваліфікації: 22.07.2021 15:42 - 28.07.2021 13:13
Період завантаження договору: 28.07.2021 13:13 - 17.08.2021 13:13
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Технічне обслуговування ТО-2 автонавантажувачів «Konecranes SMV» через кожні 500 годин експлуатації
Код ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Кількість 4 послуга
Період постачання до 18.08.2022
Місце постачання 87510, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, просп. Адмірала Луніна, 99 На карті
Діагностування, регулювання гідравлічної системи, перевірки стану та зміни елементів для усунення несправностей автонавантажувачів «Konecranes SMV»
Код ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Кількість 3 послуга
Період постачання до 18.08.2022
Місце постачання 87510, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, просп. Адмірала Луніна, 99 На карті
Ремонт системи обігріву та кондиціювання автонавантажувачів «Konecranes SMV»
Код ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Кількість 10 послуга
Період постачання до 18.08.2022
Місце постачання 87510, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, просп. Адмірала Луніна, 99 На карті
Ремонт привідних мостів Axletech та Kessler автонавантажувачів «Konecranes SMV»
Код ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Кількість 2 послуга
Період постачання до 18.08.2022
Місце постачання 87510, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, просп. Адмірала Луніна, 99 На карті
Діагностика, перевірка стану та зміна елементів електрообладнання для усунення несправностей автонавантажувачів «Konecranes SMV»
Код ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Кількість 2 послуга
Період постачання до 18.08.2022
Місце постачання 87510, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, просп. Адмірала Луніна, 99 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Форкс"

Оскарження: 28.07.2021 13:13 - 08.08.2021 00:00
Початкова пропозиція 651 305.53 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
489 200.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.07.2021 13:13
Відповіді на вимоги 11
Документи 42
Скарги 0
ПРАТ "Конекрейнс Україна"
Початкова пропозиція 655 685.81 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
489 263.19 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 11
Документи 22
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "АРМАДА ЛТД"
Початкова пропозиція 643 334.21 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
643 334.21 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 11
Документи 7
Скарги 0

Контракти

Номер: ed4db196d089482e8a6a9bbc3a376264
Ідентифікатор договору: UA-2021-07-05-004346-b-a1
Постачальник: ТОВ "Форкс"
Номер договору: 20-17/21/332
Сума договору: 587 009.44 UAH з ПДВ
Сума договору: 489 174.53 UAH без ПДВ
Період дії договору: 16.08.2021 00:00 - 16.08.2022 23:59
Дата підписання: 16.08.2021 00:00
Статус:
Підписаний
договір
p7s
sign.p7s