• Відкриті торги
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування, діагностики та ремонту автонавантажувачів «Konecranes SMV»

Оголошено тендер

800 000.00 UAH
Номер: d927ecfb219542639554cdea7aaa0bf4
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-06-18-008949-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ДП "Маріупольський морський торговельний порт"
Замовник: ДП "Маріупольський морський торговельний порт"
Очікувана вартість: 800 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з технічного обслуговування, діагностики та ремонту автонавантажувачів «Konecranes SMV»
Примітки: Категорія замовника: згідно з п.4.ч.1 Закону України «Про публічні закупівлі» - юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання . Адреса замовника: просп. Адмірала Луніна, 99, Донецька обл., м. Маріуполь, 87510
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Дата опублікування: 18.06.2021 15:29

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума800 000.00 UAH