• Відкриті торги
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування, діагностики та ремонту автонавантажувачів «Konecranes SMV»

587 009.44 UAH з ПДВ
Номер: ed4db196d089482e8a6a9bbc3a376264
Ідентифікатор договору: UA-2021-07-05-004346-b-a1
Замовник: ДП "Маріупольський морський торговельний порт"
Постачальник: ТОВ "Форкс"
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Номер договору: 20-17/21/332
Дата підписання: 16.08.2021 00:00
Період дії договору: 16.08.2021 00:00 - 16.08.2022 23:59
Сума договору: 587 009.44 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 97 834.91 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Технічне обслуговування ТО-2 автонавантажувачів «Konecranes SMV» через кожні 500 годин експлуатації
Код ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Кількість 4 послуга
Період постачання до 18.08.2022
Місце постачання 87510, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, просп. Адмірала Луніна, 99 На карті
Діагностування, регулювання гідравлічної системи, перевірки стану та зміни елементів для усунення несправностей автонавантажувачів «Konecranes SMV»
Код ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Кількість 3 послуга
Період постачання до 18.08.2022
Місце постачання 87510, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, просп. Адмірала Луніна, 99 На карті
Ремонт системи обігріву та кондиціювання автонавантажувачів «Konecranes SMV»
Код ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Кількість 10 послуга
Період постачання до 18.08.2022
Місце постачання 87510, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, просп. Адмірала Луніна, 99 На карті
Ремонт привідних мостів Axletech та Kessler автонавантажувачів «Konecranes SMV»
Код ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Кількість 2 послуга
Період постачання до 18.08.2022
Місце постачання 87510, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, просп. Адмірала Луніна, 99 На карті
Діагностика, перевірка стану та зміна елементів електрообладнання для усунення несправностей автонавантажувачів «Konecranes SMV»
Код ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Кількість 2 послуга
Період постачання до 18.08.2022
Місце постачання 87510, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, просп. Адмірала Луніна, 99 На карті