-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Комплекти обладнання для оснащення робочого місця НУШ для навчальних закладів Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади
Тендер Prozorro UA-2021-07-05-002580-a
Категорія замовника відповідно до ч. 4 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»: Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у пункті 1 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції, та підготовлені безпосередньо учасником, повинні бути складені українською мовою. Розмір, вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій (якщо замовник вимагає його надати): Забезпечення тендерної пропозиції не вимагається.
Завершена
600 422.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 002.11 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 002.11 UAH
Номер:
4833a9e4ee884ab785c8f0531ae3f6b3
Внутрішній номер закупівлі:
10587225
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-07-05-002580-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади
×
-
Код ЄДРПОУ:
40212984
-
Адреса:
30500, Україна, Хмельницька область, Полонне, вул. Лесі Українки,114
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Процюк Алла Вікторівна +380384332551 lawyerotg@ukr.net http://www.osvita.polonne.km.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
600 422.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 002.11 UAH
Період уточнення:
05.07.2021 16:29 - 12.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
05.07.2021 16:29 - 22.07.2021 18:00
Аукціон:
23.07.2021 15:15 - 23.07.2021 15:42
Період кваліфікації:
23.07.2021 15:42 - 29.07.2021 08:56
Період завантаження договору:
29.07.2021 08:56 - 18.08.2021 08:56
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписЗамовник повинен здійснити оплату за поставлений товар протягом 20 робочих днів після підписання сторонами товарно-транспортної або видаткової накладної. Категорія замовника відповідно до ч. 4 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»: Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у пункті 1 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції, та підготовлені безпосередньо учасником, повинні бути складені українською мовою. Розмір, вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій (якщо замовник вимагає його надати): Забезпечення тендерної пропозиції не вимагається.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплекти обладнання для оснащення робочого місця НУШ для навчальних закладів Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади
Кількість
23 комплект
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ПРИШВА МИХАЙЛО МИКОЛАЙОВИЧ"
Оскарження: 29.07.2021 08:56 - 09.08.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2406605150
-
Контактна особа:
Михайло Пришва +380505534728 pryshvamm@ukr.net
-
Адреса:
08130, Україна, Київська область, Києво-Святошинський р-н, село Чайки, вул.Коцюбинського, будинок 8, квартира 72
Оскарження: 29.07.2021 08:56 - 09.08.2021 00:00
Початкова пропозиція
590 180.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
590 180.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.07.2021 08:56
Відповіді на вимоги
10
Документи
29
Скарги
0
ФОП Вуяхевич Денис Сергійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3513012092
-
Контактна особа:
Вуяхевич Денис Сергійович +380986715538 fopdenisv@ukr.net
-
Адреса:
37000, Україна, Полтавська область, Пирятин, вулиця Набережна 49
Початкова пропозиція
598 755.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
592 990.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
20
Скарги
0
ФОП Кирильченко Олеся Анатолїївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2863710161
-
Контактна особа:
Кирильченко Олеся Анатоліївна +380380986192 olesya_kirilchenko@ukr.net
-
Адреса:
02222, Україна, м. Київ, Київ, Вулиця Градинська 11
Початкова пропозиція
597 632.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
593 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
8
Скарги
0
Контракти
Номер:
02f2eebb074c455ab323042201eefca3
Ідентифікатор договору:
UA-2021-07-05-002580-a-c1
Постачальник:
ФОП "ПРИШВА МИХАЙЛО МИКОЛАЙОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2406605150
-
Контактна особа:
Михайло Пришва +380505534728 pryshvamm@ukr.net
-
Адреса:
08130, Україна, Київська область, Києво-Святошинський р-н, село Чайки, вул.Коцюбинського, будинок 8, квартира 72
Номер договору:
466
Сума договору:
590 180.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.08.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
09.08.2021 00:00
Статус:
Виконаний