• Відкриті торги
  • КЕП

Комплекти обладнання для оснащення робочого місця НУШ для навчальних закладів Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади

Оголошено тендер

600 422.00 UAH
Номер: e3263ad94fa0493ab9f620185eb5321b
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-07-05-011592-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади
Очікувана вартість: 600 422.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Комплекти обладнання для оснащення робочого місця НУШ для навчальних закладів Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади
Примітки: Річний план закупівель затверджений рішенням тендерного комітету № 79 «05» липня 2021 року. Місцезнаходження: 30500, Хмельницька обл., Полонський район, місто Полонне, вулиця Лесі Українки, будинок 114. Категорія замовника відповідно до ч. 4 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»: Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у пункті 1 частини першої статті 2 Закону. Вид предмета закупівлі – Товари.
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 05.07.2021 16:25

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписФінансування здійснюється за рахунок місцевого бюджету
Сума202 000.00 UAH
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписФінансування здійснюється за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Сума398 422.00 UAH