-
Відкриті торги
-
КЕП
Комплекти обладнання для оснащення робочого місця НУШ для навчальних закладів Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади
590 180.00
UAH без ПДВ
Номер:
02f2eebb074c455ab323042201eefca3
Ідентифікатор договору:
UA-2021-07-05-002580-a-c1
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади
×
-
Код ЄДРПОУ:
40212984
-
Контактна особа:
Процюк Алла Вікторівна +380384332551 lawyerotg@ukr.net http://www.osvita.polonne.km.ua
-
Адреса:
30500, Україна, Хмельницька область, Полонне, вул. Лесі Українки,114
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ФОП "ПРИШВА МИХАЙЛО МИКОЛАЙОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2406605150
-
Контактна особа:
Михайло Пришва +380505534728 pryshvamm@ukr.net
-
Адреса:
08130, Україна, Київська область, Києво-Святошинський р-н, село Чайки, вул.Коцюбинського, будинок 8, квартира 72
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
466
Дата підписання:
09.08.2021 00:00
Період дії договору:
09.08.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
590 180.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
590 180.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплекти обладнання для оснащення робочого місця НУШ для навчальних закладів Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
23 комплект
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації