-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Легковий автомобіль марки «Renault Logan», або еквівалент
Тендер Prozorro UA-2021-07-05-004088-c
Завершена
365 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 825.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 825.00 UAH
Номер:
bbc494e2cf5047a1a15cd7c1da90dcdf
Внутрішній номер закупівлі:
10578400
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-07-05-004088-c
Замовник:
Комунальне підприємство "Дніпропетровська обласна станція переливання крові"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985434
-
Адреса:
49069, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, ПРОСПЕКТ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Вінніченко +380963562740,+0567209071 krovdospk1@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
365 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 825.00 UAH
Період уточнення:
05.07.2021 12:20 - 11.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
05.07.2021 12:20 - 21.07.2021 00:00
Аукціон:
21.07.2021 13:12 - 21.07.2021 13:33
Період кваліфікації:
21.07.2021 13:33 - 22.07.2021 12:31
Період завантаження договору:
22.07.2021 12:31 - 11.08.2021 12:31
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата Покупцем за фактично поставлений Товар, який зазначений в накладній, та відповідає специфікації (Додаток 1) здійснюється шляхом безготівкового перерахунку коштів на рахунок Продавця протягом 30-ти календарних днів, з дня підписання акту приймання-передачі та видаткової накладної
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Легковий автомобіль марки «Renault Logan», або еквівалент
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 30.09.2021
Місце постачання
49069, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, пр. Богдана Хмельницького, 17
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "СІНГЛ-МОТОР"
Оскарження: 22.07.2021 12:31 - 02.08.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35807622
-
Контактна особа:
Олександр Шульга +380677192832,+380675440403 shulga@single.dp.ua
-
Адреса:
49107, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, ШОСЕ ЗАПОРІЗЬКЕ, будинок 25-А
Оскарження: 22.07.2021 12:31 - 02.08.2021 00:00
Початкова пропозиція
358 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
358 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.07.2021 12:31
Відповіді на вимоги
11
Документи
30
Скарги
0
ТОВ "СОЛЛІ ПЛЮС ПОЛТАВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36120662
-
Контактна особа:
Цвытченко Олександра Євгеніївна 380666394481,, 380950730007 disponent@renault.poltava.ua
-
Адреса:
36040, Україна, Полтавська область, Полтава, Київське шосе 39В
Початкова пропозиція
365 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
365 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
22
Скарги
0
Контракти
Номер:
8087465bdda04f1c9e31c0ffa7a2dee2
Ідентифікатор договору:
UA-2021-07-05-004088-c-b1
Постачальник:
ТОВ "СІНГЛ-МОТОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35807622
-
Контактна особа:
Олександр Шульга +380677192832,+380675440403 shulga@single.dp.ua
-
Адреса:
49107, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, ШОСЕ ЗАПОРІЗЬКЕ, будинок 25-А
Номер договору:
408
Сума договору:
358 800.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
299 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.08.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
04.08.2021 16:04
Статус:
Виконаний