-
Відкриті торги
-
КЕП
Легковий автомобіль марки «Renault Logan», або еквівалент
Оголошено тендер
365 000.00
UAH
Номер:
dfc5456d50e24e5bb51d45b06a3338df
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-07-05-005115-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Дніпропетровська обласна станція переливання крові"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985434
-
Адреса:
49069, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, ПРОСПЕКТ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Дніпропетровська обласна станція переливання крові"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985434
-
Адреса:
49069, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, ПРОСПЕКТ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
365 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Легковий автомобіль марки «Renault Logan», або еквівалент
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобілі
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
05.07.2021 12:14
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума365 000.00 UAH