-
Відкриті торги
-
КЕП
Легковий автомобіль марки «Renault Logan», або еквівалент
358 800.00
UAH з ПДВ
Номер:
8087465bdda04f1c9e31c0ffa7a2dee2
Ідентифікатор договору:
UA-2021-07-05-004088-c-b1
Замовник:
Комунальне підприємство "Дніпропетровська обласна станція переливання крові"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985434
-
Контактна особа:
Ірина Вінніченко +380963562740,+0567209071 krovdospk1@gmail.com
-
Адреса:
49069, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, ПРОСПЕКТ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "СІНГЛ-МОТОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35807622
-
Контактна особа:
Олександр Шульга +380677192832,+380675440403 shulga@single.dp.ua
-
Адреса:
49107, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, ШОСЕ ЗАПОРІЗЬКЕ, будинок 25-А
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Номер договору:
408
Дата підписання:
04.08.2021 16:04
Період дії договору:
04.08.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
358 800.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 59 800.00 UAH)
Оплачено:
358 800.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 59 800.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Легковий автомобіль марки «Renault Logan», або еквівалент
×
-
Країна виробництва:
RO Румунія
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 30.09.2021
Місце постачання
49069, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, пр. Богдана Хмельницького, 17
На карті