-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вугілля кам'яне марки А (25-100), вугілля кам'яне марки А (25-50), вугілля кам'яне марки А (13-50), вугілля кам'яне марки Г (25-200)
Тендер Prozorro UA-2021-07-02-000006-a
Завершена
2 880 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 14 400.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 14 400.00 UAH
Номер:
c227dc51cfe24a78be5b6c22d1150632
Внутрішній номер закупівлі:
10552052
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-07-02-000006-a
Замовник:
КУ "Роздільнянський центр освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38302654
-
Адреса:
67400, Україна, Одеська область, місто Роздільна, вул.Ярослава Мудрого,1 а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Царук Олена Вікторівна +380485331750 komunosvita@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 880 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
14 400.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
86 000.00 UAH
Період уточнення:
02.07.2021 00:37 - 08.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
02.07.2021 00:37 - 18.07.2021 00:00
Аукціон:
19.07.2021 15:37 - 19.07.2021 15:58
Період кваліфікації:
19.07.2021 15:58 - 22.07.2021 20:23
Період завантаження договору:
22.07.2021 20:23 - 11.08.2021 20:23
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписУмови оплати - згідно договору. Єдиним критерієм оцінки згідно даної процедури ВТ є ціна (питома вага критерію – 100%). Методика оцінки визначена в тендерній документації. Тендерна пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою (більш детально - в тендерній документації). Категорія замовника передбачена п.3 ч.4 ст.2 Закону, а саме: комунальна установа, рівень розпорядника бюджетних коштів - 3. Тендерна документація додається окремим додатком. Показник національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник" – 09111100-1 - Вугілля
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях14 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля кам'яне марки А (25-100)
Кількість
45 тонни
Період постачання
до 31.12.2021
Вугілля кам'яне марки А (25-50)
Кількість
330 тонни
Період постачання
до 31.12.2021
Вугілля кам'яне марки А (13-50)
Кількість
10 тонни
Період постачання
до 31.12.2021
Вугілля кам'яне марки Г (25-200)
Кількість
10 тонни
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТОРГІВЕЛЬНА ПАЛИВНА КОМПАНІЯ "ОБЛПАЛИВО"
Оскарження: 22.07.2021 20:23 - 02.08.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41701548
-
Контактна особа:
ТПК Облпаливо Товариство +380965971559 41701548@ukr.net
-
Адреса:
65003, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛ. ЧОРНОМОРСЬКОГО КОЗАЦТВА, будинок 115, офіс 204
Оскарження: 22.07.2021 20:23 - 02.08.2021 00:00
Початкова пропозиція
2 862 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 862 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.07.2021 20:23
Відповіді на вимоги
11
Документи
80
Скарги
0
ФОП "СИВАК ВІКТОР МИХАЙЛОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2450813075
-
Контактна особа:
Віктор Сивак +380669238386 sivak_viktor@ukr.net
-
Адреса:
66200, Україна, Одеська область, смт. Саврань, вул. ЧКАЛОВА, будинок 52
Початкова пропозиція
2 867 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 867 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
10
Скарги
0
Контракти
Номер:
465f96cdf7ff4179a587831b2ae2dd89
Ідентифікатор договору:
UA-2021-07-02-000006-a-a1
Постачальник:
ТОВ "ТОРГІВЕЛЬНА ПАЛИВНА КОМПАНІЯ "ОБЛПАЛИВО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41701548
-
Контактна особа:
ТПК Облпаливо Товариство +380965971559 41701548@ukr.net
-
Адреса:
65003, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛ. ЧОРНОМОРСЬКОГО КОЗАЦТВА, будинок 115, офіс 204
Номер договору:
67
Сума договору:
2 862 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
05.08.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
05.08.2021 00:00
Статус:
Виконаний