-
Відкриті торги
-
КЕП
Вугілля кам'яне марки А (25-100), вугілля кам'яне марки А (25-50), вугілля кам'яне марки А (13-50), вугілля кам'яне марки Г (25-200)
2 862 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
465f96cdf7ff4179a587831b2ae2dd89
Ідентифікатор договору:
UA-2021-07-02-000006-a-a1
Замовник:
КУ "Роздільнянський центр освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38302654
-
Контактна особа:
Царук Олена Вікторівна +380485331750 komunosvita@gmail.com
-
Адреса:
67400, Україна, Одеська область, місто Роздільна, вул.Ярослава Мудрого,1 а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ТОРГІВЕЛЬНА ПАЛИВНА КОМПАНІЯ "ОБЛПАЛИВО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41701548
-
Контактна особа:
ТПК Облпаливо Товариство +380965971559 41701548@ukr.net
-
Адреса:
65003, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛ. ЧОРНОМОРСЬКОГО КОЗАЦТВА, будинок 115, офіс 204
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
67
Дата підписання:
05.08.2021 00:00
Період дії договору:
05.08.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
2 862 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
2 862 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля кам'яне марки А (25-100)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
45 тонни
Період постачання
до 31.12.2021
Вугілля кам'яне марки А (25-50)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
330 тонни
Період постачання
до 31.12.2021
Вугілля кам'яне марки А (13-50)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
10 тонни
Період постачання
до 31.12.2021
Вугілля кам'яне марки Г (25-200)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
10 тонни
Період постачання
до 31.12.2021