-
Відкриті торги
-
КЕП
Вугілля кам'яне марки А (25-100), вугілля кам'яне марки А (25-50), вугілля кам'яне марки А (13-50), вугілля кам'яне марки Г (25-200)
Оголошено тендер
2 880 000.00
UAH
Номер:
dc45567c145d4e68992fba031b357a53
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-07-02-000004-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КУ "Роздільнянський центр освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38302654
-
Адреса:
67400, Україна, Одеська область, місто Роздільна, вул.Ярослава Мудрого,1 а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КУ "Роздільнянський центр освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38302654
-
Адреса:
67400, Україна, Одеська область, місто Роздільна, вул.Ярослава Мудрого,1 а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 880 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вугілля кам'яне марки А (25-100), вугілля кам'яне марки А (25-50), вугілля кам'яне марки А (13-50), вугілля кам'яне марки Г (25-200)
Примітки:
Місцезнаходження Замовника: вул. Ярослава Мудрого, 1а, м. Роздільна, Одеська область, 67400. Вид закупівлі - передбачений абз. 1 п. 5 ч. 2 ст. 4 Закону. Категорія замовника передбачена п.3 ч.4 ст.2 Закону, а саме: комунальна установа, рівень розпорядника бюджетних коштів - 3. 09111100-1 - Вугілля
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
02.07.2021 00:22
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 880 000.00 UAH