-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Тверде паливо 09110000-3 (09111100-1 Вугілля) марка ДГ 13-100 або еквівалент марка Г 13-100
Тендер Prozorro UA-2017-06-30-001139-b
Тверде паливо 09110000-3 (09111100-1 Вугілля) марка ДГ 13-100 або еквівалент марка Г 13-100
Завершена
372 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 720.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 720.00 UAH
Номер:
73cb74d71468460cbe3e40958b56d905
Внутрішній номер закупівлі:
1051192
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-06-30-001139-b
Замовник:
Комунальний заклад "Токмацька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20522083
-
Адреса:
71702, Україна, Запорізька область, місто Токмак, вулиця Серьогіна,4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Толстих Оксана Олексіївна +380617820163 tokinternat@zp.ukrtel.net http://tokmatska.ucoz.ua/index/ekonomichna_dijalnist/0-4
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
372 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 720.00 UAH
Період уточнення:
30.06.2017 14:17 - 11.07.2017 14:22
Період прийому пропозицій:
30.06.2017 14:17 - 21.07.2017 14:22
Аукціон:
24.07.2017 13:53 - 24.07.2017 14:26
Період кваліфікації:
24.07.2017 14:26 - 28.07.2017 13:21
Період завантаження договору:
25.07.2017 15:18 - 14.08.2017 15:18
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
марка ДГ 13-100 або еквівалент марка Г 13-100
Кількість
124 тонни
Період постачання
07.08.2017 - 30.11.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "ЛІДЕР АКТИВ"
Оскарження: 24.07.2017 14:26 - 05.08.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39123006
-
Контактна особа:
Костянтин Костаков +380675519170 kostakov1111@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. ДИМИТРОВА, будинок 46 А
Оскарження: 24.07.2017 14:26 - 05.08.2017 00:00
Початкова пропозиція
336 288.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
328 474.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
25.07.2017 15:18
Документи
21
Скарги
0
ТОВ ВАЛЕКТА
Оскарження: 25.07.2017 15:18 - 08.08.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40086130
-
Контактна особа:
Соколов Кирил Олексійович +380731658951 valekta@ukr.net
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, вул. Героїв Майдану, 10
Оскарження: 25.07.2017 15:18 - 08.08.2017 00:00
Початкова пропозиція
353 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
328 476.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.07.2017 13:21
Документи
7
Скарги
0
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО 'АЛЬЯНС-ДНІПРО'
×
-
Код ЄДРПОУ:
41073735
-
Контактна особа:
Крючков Артур Геннадійович +380508606051 artur-2000@ukr.net
-
Адреса:
51400, Украина, ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ, М. ПАВЛОГРАД, ВУЛ. ДНІПРОВСЬКА, БУД. 249
Початкова пропозиція
367 040.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
328 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
3
Скарги
0
ТОВ "ТОРГІВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ" ВУГІЛЛЯ ДОН ПРАЙМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39635487
-
Контактна особа:
Тищенко Ирина +380992784828 coaldonprime@ukr.net
-
Адреса:
69006, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, прос. Металургів, буд.6
Початкова пропозиція
359 228.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
359 228.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
11
Скарги
0
Контракти
Номер:
7202eeb16c9f4b59895e1700c72c96aa
Ідентифікатор договору:
UA-2017-06-30-001139-b-a1
Постачальник:
ТОВ ВАЛЕКТА
×
-
Код ЄДРПОУ:
40086130
-
Контактна особа:
Соколов Кирил Олексійович +380731658951 valekta@ukr.net
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, вул. Героїв Майдану, 10
Номер договору:
66
Сума договору:
328 476.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.08.2017 14:55 - 31.12.2017 23:59
Дата підписання:
10.08.2017 14:55
Статус:
Підписаний