-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Тверде паливо 09110000-3 (09111100-1 Вугілля) марка ДГ 13-100 або еквівалент марка Г 13-100
Тендер Prozorro UA-2017-06-30-001139-b
Тверде паливо 09110000-3 (09111100-1 Вугілля) марка ДГ 13-100 або еквівалент марка Г 13-100
Завершена
372 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 720.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 720.00 UAH
Період уточнення:
30.06.2017 14:17 - 11.07.2017 14:22
Відповідь надана
Якість вугілля
Номер:
3e18a8d76fdf42aeaed04e69005fe5bc
Дата опублікування:
06.07.2017 15:12
Опис:
Замовник торгів при визначенні технічних та якісних характеристик товару повинен керуватися існуючими міжнародними або національними стандартами. На сьогоднішній день на території України діє національний стандарт ДСТУ 7146-2010 "Вугілля кам'яне та антрацит для побутових потреб" (далі – Стандарт), яким встановлюються вимоги до якісних, технологічних та фізико-механічних показників вугілля. Але Ви встановлюєте такі якісні характеристики для вугілля кам'яного марки ДГ, Г (13-100), що не відповідають цьому Стандарту, а саме:
В Документації зазначено наступне:
- Волога – до 12%,
- Зола – до 10%,
- Нижча теплота згоряння – не менше 5900 Ккал/кг.
Але згідно Стандарту для вугілля кам'яного марки Г (13-100) повинно бути:
- зольність на сухий стан не більше ніж 23,0%;
- загальна волога на робочий стан палива не більше ніж 12,0%;
- нижча теплота згорання не менше 5600 ккал/кг;
а для вугілля кам'яного марки ДГ (13-100) повинно бути:
- зольність на сухий стан не більше ніж 14,0%;
- загальна волога на робочий стан палива не більше ніж 14,0%;
- нижча теплота згорання не менше 5500 ккал/кг;
У зв'язку з тим, що вимоги національних стандартів є обов'язковими для підприємств, установ і організацій, що діють на території України, а також для громадян СПД незалежно від форм власності та видів діяльності просимо Вас привести технічні та якісні характеристики предмету закупівлі у відповідність до ДСТУ 7146-2010.
Відповідь:
Зольність марки Г (13-100) не більше 14%, згідно ДСТУ 7146:2010
Зміни будуть внесені
Дата відповіді:
06.07.2017 16:07