• Відкриті торги
  • КЕП

Тверде паливо 09110000-3 (09111100-1 Вугілля) марка ДГ 13-100 або еквівалент марка Г 13-100

328 476.00 UAH з ПДВ
Номер: 7202eeb16c9f4b59895e1700c72c96aa
Ідентифікатор договору: UA-2017-06-30-001139-b-a1
Постачальник: ТОВ ВАЛЕКТА
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору: 66
Дата підписання: 10.08.2017 14:55
Період дії договору: 10.08.2017 14:55 - 31.12.2017 23:59
Сума договору: 328 476.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 328 476.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
марка ДГ 13-100 або еквівалент марка Г 13-100
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 124 тонни
Період постачання 07.08.2017 - 30.11.2017
Місце постачання 71702, Україна, Запорізька область, м. Токмак, вул. Серьогіна,4 На карті