• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Інтерактивна підлога у комплекті з спеціалізованим програмним забезпеченням, інтерактивна дошка у комплекті з проектором за кодом ДК 021:2015 38650000-6 Фотографічне обладнання

Завершена

200 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 000.00 UAH
Номер: d6544aaec6194ca28d7db896fac900f7
Внутрішній номер закупівлі: 10478496
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-06-24-009368-c   
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЯСЛА -САДОК №32 "ДИВОСВІТ" МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Людмила Рудницька +380973930253 dnz.32@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 38650000-6 Фотографічне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 200 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 000.00 UAH
Період уточнення: 24.06.2021 15:57 - 30.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 24.06.2021 15:57 - 10.07.2021 15:17
Аукціон: 12.07.2021 15:19 - 12.07.2021 15:40
Період кваліфікації: 12.07.2021 15:40 - 19.07.2021 09:31
Період завантаження договору: 19.07.2021 09:31 - 08.08.2021 09:31
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Інтерактивна підлога у комплекті з спеціалізованим програмним забезпеченням за кодом ДК 021-2015: 38650000-6 – Фотографічне обладнання.
Код ДК 021:2015: 38650000-6 Фотографічне обладнання
Кількість 1 комплект
Період постачання до 13.08.2021
Місце постачання 87502, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Пашковського, 38а На карті
Інтерактивна дошка у комплекті з проектором за кодом ДК 021-2015: 38650000-6 – Фотографічне обладнання.
Код ДК 021:2015: 38650000-6 Фотографічне обладнання
Кількість 1 комплект
Період постачання до 13.08.2021
Місце постачання 87502, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Пашковського, 38а На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Приватне підприємство "Азов-Арсенал"

Оскарження: 19.07.2021 09:31 - 30.07.2021 00:00
Початкова пропозиція 170 450.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
170 450.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.07.2021 09:31
Відповіді на вимоги 11
Документи 31
Скарги 0
ФОП СМАЛЬ АЛІНА СТЕПАНІВНА
Початкова пропозиція 199 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
199 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 11
Документи 16
Скарги 0

Контракти

Номер: 0c169b7bade44d9a957181cc29f03715
Ідентифікатор договору: UA-2021-06-24-009368-c-b1
Постачальник: Приватне підприємство "Азов-Арсенал"
Номер договору: 32/26
Сума договору: 170 450.40 UAH з ПДВ
Сума договору: 142 042.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 30.07.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 30.07.2021 11:41
Статус:
Виконаний
pdf
договір інтерактивна підлога.pdf
pdf
повідомлення АРСЕНАЛ.pdf
pdf
доп.угода Арсенал.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
звіт підлога.pdf
p7s
sign.p7s