• Відкриті торги
  • КЕП

Інтерактивна підлога у комплекті з спеціалізованим програмним забезпеченням, інтерактивна дошка у комплекті з проектором за кодом ДК 021:2015 38650000-6 Фотографічне обладнання

170 450.40 UAH з ПДВ
Номер: 0c169b7bade44d9a957181cc29f03715
Ідентифікатор договору: UA-2021-06-24-009368-c-b1
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЯСЛА -САДОК №32 "ДИВОСВІТ" МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Постачальник: Приватне підприємство "Азов-Арсенал"
Класифікатор ДК 021:2015: 38650000-6 Фотографічне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору: 32/26
Дата підписання: 30.07.2021 11:41
Період дії договору: 30.07.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору: 170 450.40 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 28 408.40 UAH)
Оплачено: 170 450.40 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 28 408.40 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Інтерактивна підлога у комплекті з спеціалізованим програмним забезпеченням за кодом ДК 021-2015: 38650000-6 – Фотографічне обладнання.
Код ДК 021:2015: 38650000-6 Фотографічне обладнання
Кількість 1 комплект
Період постачання до 13.08.2021
Місце постачання 87502, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Пашковського, 38а На карті
Інтерактивна дошка у комплекті з проектором за кодом ДК 021-2015: 38650000-6 – Фотографічне обладнання.
Код ДК 021:2015: 38650000-6 Фотографічне обладнання
Кількість 1 комплект
Період постачання до 13.08.2021
Місце постачання 87502, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Пашковського, 38а На карті

Внесені зміни

    Номер: 646008f4e2c9422c82f7381ceed2539d
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 12.08.2021 09:16
    Статус:
    Опубліковано
pdf
повідомлення АРСЕНАЛ.pdf
pdf
доп.угода Арсенал.pdf
p7s
sign.p7s