• Відкриті торги
  • КЕП

Інтерактивна підлога у комплекті з спеціалізованим програмним забезпеченням, інтерактивна дошка у комплекті з проектором за кодом ДК 021:2015 38650000-6 Фотографічне обладнання

Оголошено тендер

200 000.00 UAH
Номер: d872b78413c04ca9b2e1bbdb5a3a2085
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-06-24-008125-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КОМУНАЛЬНИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЯСЛА -САДОК №32 "ДИВОСВІТ" МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЯСЛА -САДОК №32 "ДИВОСВІТ" МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Інтерактивна підлога у комплекті з спеціалізованим програмним забезпеченням, інтерактивна дошка у комплекті з проектором за кодом ДК 021:2015 38650000-6 Фотографічне обладнання
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 38650000-6 Фотографічне обладнання
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 24.06.2021 15:13

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Інтерактивна підлога у комплекті з спеціалізованим програмним забезпеченням за кодом ДК 021-2015: 38650000-6 – Фотографічне обладнання.
Код ДК 021:2015: 38650000-6 Фотографічне обладнання
Кількість 1 комплект
Період постачання (не задано)
Інтерактивна дошка у комплекті з проектором за кодом ДК 021-2015: 38650000-6 – Фотографічне обладнання.
Код ДК 021:2015: 38650000-6 Фотографічне обладнання
Кількість 1 комплект
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Описобласна субвенція на соціально-економічний розвиток територій
Сума200 000.00 UAH