• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи

Якість послуг повинна відповідати державним стандартам і технічним умовам

Завершена

7 000.00 UAH без ПДВ
Номер: b2a0b49445eb4a5d897ac7e854edce8a
Внутрішній номер закупівлі: 10477137
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-06-24-003893-b   
Замовник: СЕКТОР КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ МАНЬКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Потапенко Микола 380972495726 mankskt@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 7 000.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги юридичні із супроводу процедури відкритих торгів за предметом закупівлі: Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
Код ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання 24.06.2021 - 05.07.2021
Місце постачання 20101, Україна, Черкаська область, селище міського типу Маньківка, вулиця Леонтовича, будинок 22 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Агентство "Е-Консалт"
Ціна пропозиції 7 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.06.2021 15:33
Документи 1
Скарги 0

Контракти

Номер: a513a786c7c645658c47cae3130ee105
Ідентифікатор договору: UA-2021-06-24-003893-b-c1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Агентство "Е-Консалт"
Номер договору: 2752/ВТ/Е
Сума договору: 7 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 24.06.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 24.06.2021 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
2021-06-24_15-44-05_winscan_to_pdf(7000.00).pdf
p7s
sign.p7s