-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги юридичні із супроводу процедури відкритих торгів за предметом закупівлі:Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
Оголошено тендер
7 000.00
UAH
Номер:
541f088bd7bf44f793a5ffbb8ec5bb4a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-06-24-004323-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
СЕКТОР КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ МАНЬКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43993372
-
Адреса:
20101, Україна, Черкаська область, селище міського типу Маньківка, вул.Леонтовича, будинок 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
СЕКТОР КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ МАНЬКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43993372
-
Адреса:
20101, Україна, Черкаська область, селище міського типу Маньківка, вул.Леонтовича, будинок 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
7 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги юридичні із супроводу процедури відкритих торгів за предметом закупівлі:Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
Примітки:
Якість послуг повинна відповідати державним стандартам і технічним умовам
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
24.06.2021 15:23
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти місцевого бюджету
Сума7 000.00 UAH