-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
7 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
a513a786c7c645658c47cae3130ee105
Ідентифікатор договору:
UA-2021-06-24-003893-b-c1
Замовник:
СЕКТОР КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ МАНЬКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43993372
-
Контактна особа:
Потапенко Микола 380972495726 mankskt@ukr.net
-
Адреса:
20101, Україна, Черкаська область, селище міського типу Маньківка, вул.Леонтовича, будинок 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Агентство "Е-Консалт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40935669
-
Контактна особа:
Костенко Роман Олексійович ++380935441766 t-ten@ukr.net
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Гуржіївська, 31, оф.405
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
2752/ВТ/Е
Дата підписання:
24.06.2021 00:00
Період дії договору:
24.06.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
7 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги юридичні із супроводу процедури відкритих торгів за предметом закупівлі: Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
Кількість
1 послуга
Період постачання
24.06.2021 - 05.07.2021
Місце постачання
20101, Україна, Черкаська область, селище міського типу Маньківка, вулиця Леонтовича, будинок 22
На карті