-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Маски медичні (Код ДК 021:2015 - 33140000-3 Медичні матеріали)
Тендер Prozorro UA-2021-06-23-002871-a
Дата та час розкриття тендерних пропозицій, якщо оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднюється відповідно до частини третьої статті 10 цього Закону: 25.07.2021 ;10-00
Торги не відбулися
245 527.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 227.64 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 227.64 UAH
Номер:
e1470f05db12429f81ce3186b7ccdc52
Внутрішній номер закупівлі:
10458244
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-06-23-002871-a
Замовник:
Філія "Центр з будівництва та ремонту колії" АТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43112236
-
Адреса:
01103, Україна, Київська область, Київ, вул. Залізничне шосе,5-б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Христофоров Михайло Дмитрович 380634628955 Khrystoforov.m.d@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
245 527.20 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 227.64 UAH
Період уточнення:
23.06.2021 16:18 - 15.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
23.06.2021 16:18 - 25.07.2021 10:00
Період прекваліфікації:
з 25.07.2021 10:00
Аукціон:
з 30.08.2021 13:33
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписТермін оплати – на 45 (сорок п'ятий) банківський день з дати реєстрації податкової накладної
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях45 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Маски медичні
Кількість
378900 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Рубашенко Тетяна Іванівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2876810646
-
Контактна особа:
Тетяна Рубашенко +380932884730 rubashenko2020@gmail.com
-
Адреса:
61064, Україна, Харківська область, місто Харків, пров.Титаренківський, будинок 4, квартира 37
Початкова пропозиція
166 716.00 UAH з ПДВ /
166 716.00 UAH з ПДВ
166 716.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Очікує рішення
Відповіді на вимоги
11
Документи
21
Скарги
0