• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

Медичні матеріали

Оголошено тендер

245 527.20 UAH
Номер: 5460e05ae43b4c7987b85a40f859d84c
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-06-23-010251-c
Тип процедури: Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник: Філія "Центр з будівництва та ремонту колії" АТ "Укрзалізниця"
Замовник: Філія "Центр з будівництва та ремонту колії" АТ "Укрзалізниця"
Очікувана вартість: 245 527.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Медичні матеріали
Примітки: "Місцезнаходження: 01103, м. Київ, вул. Залізничне шосе, 5б Категорія замовника: юридичні особи та/або суб'єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини 4 статті 2 Закону України ""Про публічні закупівлі"""
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Дата опублікування: 23.06.2021 16:03

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума0.00 UAH