-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Маски медичні (Код ДК 021:2015 - 33140000-3 Медичні матеріали)
Тендер Prozorro UA-2021-06-23-002871-a
Дата та час розкриття тендерних пропозицій, якщо оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднюється відповідно до частини третьої статті 10 цього Закону: 25.07.2021 ;10-00
Торги не відбулися
245 527.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 227.64 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 227.64 UAH
Період оскарження:
23.06.2021 16:18 - 21.07.2021 00:00
Нічого не знайдено.