-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 77220000-8 Послуги з просочування деревини (Вогнезахисна обробка дерев’яних конструкцій горищного приміщення будівлі Верхньотокмацького опорного закладу загальної середньої освіти Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області)
Тендер Prozorro UA-2021-06-18-002224-b
Завершена
200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
Номер:
995471b4c1274530b19747f46fa68303
Внутрішній номер закупівлі:
10415332
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-06-18-002224-b
Замовник:
Відділ освіти Чернігівської селищної ради Бердянського району Запорізької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41832850
-
Адреса:
71202, Україна, Запорізька область, Чернігівка, вул. Соборна, 412а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Руденко Тетяна Юріївна +380614091868 pub.zak.vo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
77220000-8 Послуги з просочування деревиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
5 000.00 UAH
Період уточнення:
18.06.2021 15:12 - 26.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
18.06.2021 15:12 - 06.07.2021 08:00
Аукціон:
07.07.2021 14:46 - 07.07.2021 15:07
Період кваліфікації:
07.07.2021 15:07 - 12.07.2021 10:47
Період завантаження договору:
12.07.2021 10:47 - 01.08.2021 10:47
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вогнезахисна обробка дерев’яних конструкцій горищного приміщення будівлі Верхньотокмацького опорного закладу загальної середньої освіти Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.08.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Початкова пропозиція
58 066.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
58 066.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
09.07.2021 15:21
Відповіді на вимоги
12
Документи
55
Скарги
0
ТОВ "СКМ МОНТАЖ"
Оскарження: 12.07.2021 10:47 - 23.07.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42764588
-
Контактна особа:
Віталій Струць +380503080513 skmmontag.poltava@gmail.com
-
Адреса:
36000, Україна, Полтавська область, місто Полтава, ВУЛИЦЯ МАРШАЛА БІРЮЗОВА, будинок 15-А
Оскарження: 12.07.2021 10:47 - 23.07.2021 00:00
Початкова пропозиція
199 949.34 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
199 949.34 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.07.2021 10:47
Відповіді на вимоги
12
Документи
105
Скарги
0
Контракти
Номер:
d41a344210d94d1aba3796d0cf6e07f6
Ідентифікатор договору:
UA-2021-06-18-002224-b-b1
Постачальник:
ТОВ "СКМ МОНТАЖ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42764588
-
Контактна особа:
Віталій Струць +380503080513 skmmontag.poltava@gmail.com
-
Адреса:
36000, Україна, Полтавська область, місто Полтава, ВУЛИЦЯ МАРШАЛА БІРЮЗОВА, будинок 15-А
Номер договору:
139
Сума договору:
199 949.34 UAH з ПДВ
Сума договору:
166 624.45 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.07.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
29.07.2021 00:00
Статус:
Виконаний