• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015 77220000-8 Послуги з просочування деревини (Вогнезахисна обробка дерев’яних конструкцій горищного приміщення будівлі Верхньотокмацького опорного закладу загальної середньої освіти Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області)

Оголошено тендер

200 000.00 UAH
Номер: 2653165e439840509ed5fc994a764ea8
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-06-18-008322-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Відділ освіти Чернігівської селищної ради Бердянського району Запорізької області
Замовник: Відділ освіти Чернігівської селищної ради Бердянського району Запорізької області
Очікувана вартість: 200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 77220000-8 Послуги з просочування деревини (Вогнезахисна обробка дерев’яних конструкцій горищного приміщення будівлі Верхньотокмацького опорного закладу загальної середньої освіти Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області)
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 77220000-8 Послуги з просочування деревини
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 18.06.2021 14:59

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Вогнезахисна обробка дерев’яних конструкцій горищного приміщення будівлі Верхньотокмацького опорного закладу загальної середньої освіти Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області
Код ДК 021:2015: 77220000-8 Послуги з просочування деревини
Кількість 1 послуга
Період постачання до 30.08.2021

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума200 000.00 UAH