-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 77220000-8 Послуги з просочування деревини (Вогнезахисна обробка дерев’яних конструкцій горищного приміщення будівлі Верхньотокмацького опорного закладу загальної середньої освіти Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області)
199 949.34
UAH з ПДВ
Номер:
d41a344210d94d1aba3796d0cf6e07f6
Ідентифікатор договору:
UA-2021-06-18-002224-b-b1
Замовник:
Відділ освіти Чернігівської селищної ради Бердянського району Запорізької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41832850
-
Контактна особа:
Руденко Тетяна Юріївна +380614091868 pub.zak.vo@ukr.net
-
Адреса:
71202, Україна, Запорізька область, Чернігівка, вул. Соборна, 412а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "СКМ МОНТАЖ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42764588
-
Контактна особа:
Віталій Струць +380503080513 skmmontag.poltava@gmail.com
-
Адреса:
36000, Україна, Полтавська область, місто Полтава, ВУЛИЦЯ МАРШАЛА БІРЮЗОВА, будинок 15-А
Класифікатор ДК 021:2015:
77220000-8 Послуги з просочування деревиниАналіз за цим CPV
Номер договору:
139
Дата підписання:
29.07.2021 00:00
Період дії договору:
29.07.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
199 949.34 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 33 324.89 UAH)
Оплачено:
199 949.34 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 33 324.89 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вогнезахисна обробка дерев’яних конструкцій горищного приміщення будівлі Верхньотокмацького опорного закладу загальної середньої освіти Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.08.2021
Місце постачання
Відповідно до документації