-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 77220000-8 Послуги з просочування деревини (Вогнезахисна обробка дерев’яних конструкцій горищного приміщення будівлі Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ст. Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області)
Тендер Prozorro UA-2021-06-18-008918-c
Завершена
200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
Номер:
c3314d43627048bf965f7b941942701e
Внутрішній номер закупівлі:
10412303
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-06-18-008918-c
Замовник:
Відділ освіти Чернігівської селищної ради Бердянського району Запорізької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41832850
-
Адреса:
71202, Україна, Запорізька область, Чернігівка, вул. Соборна, 412а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Руденко Тетяна Юріївна +380614091868 pub.zak.vo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
77220000-8 Послуги з просочування деревиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
5 000.00 UAH
Період уточнення:
18.06.2021 14:02 - 26.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
18.06.2021 14:02 - 06.07.2021 08:00
Аукціон:
07.07.2021 12:53 - 07.07.2021 13:14
Період кваліфікації:
07.07.2021 13:14 - 12.07.2021 10:56
Період завантаження договору:
12.07.2021 10:56 - 01.08.2021 10:56
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вогнезахисна обробка дерев’яних конструкцій горищного приміщення будівлі Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ст. Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.08.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Початкова пропозиція
78 678.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
78 678.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
09.07.2021 15:01
Відповіді на вимоги
12
Документи
55
Скарги
0
ТОВ "СКМ МОНТАЖ"
Оскарження: 12.07.2021 10:56 - 23.07.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42764588
-
Контактна особа:
Віталій Струць +380503080513 skmmontag.poltava@gmail.com
-
Адреса:
36000, Україна, Полтавська область, місто Полтава, ВУЛИЦЯ МАРШАЛА БІРЮЗОВА, будинок 15-А
Оскарження: 12.07.2021 10:56 - 23.07.2021 00:00
Початкова пропозиція
199 984.51 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
199 984.51 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.07.2021 10:56
Відповіді на вимоги
12
Документи
105
Скарги
0
Контракти
Номер:
a90fb840743541fda79503f7063c62f6
Ідентифікатор договору:
UA-2021-06-18-008918-c-c1
Постачальник:
ТОВ "СКМ МОНТАЖ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42764588
-
Контактна особа:
Віталій Струць +380503080513 skmmontag.poltava@gmail.com
-
Адреса:
36000, Україна, Полтавська область, місто Полтава, ВУЛИЦЯ МАРШАЛА БІРЮЗОВА, будинок 15-А
Номер договору:
138
Сума договору:
199 984.51 UAH з ПДВ
Сума договору:
166 653.76 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.07.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
29.07.2021 00:00
Статус:
Виконаний