-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 77220000-8 Послуги з просочування деревини (Вогнезахисна обробка дерев’яних конструкцій горищного приміщення будівлі Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ст. Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області)
Тендер Prozorro UA-2021-06-18-008918-c
Завершена
200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
Період уточнення:
18.06.2021 14:02 - 26.06.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим