-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 77220000-8 Послуги з просочування деревини (Вогнезахисна обробка дерев’яних конструкцій горищного приміщення будівлі Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ст. Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області)
199 984.51
UAH з ПДВ
Номер:
a90fb840743541fda79503f7063c62f6
Ідентифікатор договору:
UA-2021-06-18-008918-c-c1
Замовник:
Відділ освіти Чернігівської селищної ради Бердянського району Запорізької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41832850
-
Контактна особа:
Руденко Тетяна Юріївна +380614091868 pub.zak.vo@ukr.net
-
Адреса:
71202, Україна, Запорізька область, Чернігівка, вул. Соборна, 412а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "СКМ МОНТАЖ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42764588
-
Контактна особа:
Віталій Струць +380503080513 skmmontag.poltava@gmail.com
-
Адреса:
36000, Україна, Полтавська область, місто Полтава, ВУЛИЦЯ МАРШАЛА БІРЮЗОВА, будинок 15-А
Класифікатор ДК 021:2015:
77220000-8 Послуги з просочування деревиниАналіз за цим CPV
Номер договору:
138
Дата підписання:
29.07.2021 00:00
Період дії договору:
29.07.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
199 984.51 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 33 330.75 UAH)
Оплачено:
199 984.51 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 33 330.75 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вогнезахисна обробка дерев’яних конструкцій горищного приміщення будівлі Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ст. Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.08.2021
Місце постачання
Відповідно до документації