-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт класної кімнати №13 та кабінету психолога КЗ «НВК «Перспектива» по вул. Запорізька, 128 в с. Таврійське
Тендер Prozorro UA-2021-06-16-009292-b
Завершена
66 796.08
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 333.98 UAH
мін. крок: 0.5% або 333.98 UAH
Номер:
05d52320d0ae47ffab3f5eb7362e51aa
Внутрішній номер закупівлі:
10368808
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-06-16-009292-b
Замовник:
Таврійська сільська рада Запорізького району Запорізької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04352475
-
Адреса:
70540, Україна, Запорізька область, с. Таврійське, вул. Центральна, буд. №13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Свириденко Микола Олександрович 380997629939 tavotg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
66 796.08 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
333.98 UAH
Період уточнення:
16.06.2021 14:24 - 23.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
16.06.2021 14:24 - 03.07.2021 12:00
Аукціон:
05.07.2021 11:20 - 05.07.2021 11:42
Період кваліфікації:
05.07.2021 11:42 - 06.07.2021 16:42
Період завантаження договору:
06.07.2021 16:42 - 26.07.2021 16:42
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунки Замовником проводяться тільки за фактично виконані роботи у термін на протязі 5-ти (п’яти) банківських днів з моменту підписання Замовником представлених Підрядником належно оформлених Довідки про вартість виконаних робіт за формою №КБ-3 та Акту приймання виконаних робіт за формою № КБ-2в.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт класної кімнати №13 та кабінету психолога КЗ «НВК «Перспектива» по вул. Запорізька, 128 в с. Таврійське
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.10.2021
Місце постачання
70540, Україна, Запорізька область, Оріхівський район, село Таврійське, вул. Запорізька, 128
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПП Каскад-Газ
Оскарження: 06.07.2021 16:42 - 17.07.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34119959
-
Контактна особа:
Палій Олена Василівна +380507336869 kaskad.gaz@gmail.com
-
Адреса:
70502, Україна, Запорізька область, Оріхів, вул. Рози Люксембург , 39 кв. 59
Оскарження: 06.07.2021 16:42 - 17.07.2021 00:00
Початкова пропозиція
66 211.23 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
66 211.23 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.07.2021 16:42
Відповіді на вимоги
10
Документи
37
Скарги
0
ФОП Авраменко Віталій Григорович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2416014350
-
Контактна особа:
Авраменко Віталій Григорович +380504544988 v.avramenko123@gmail.com
-
Адреса:
70500, Україна, Запорізька область, місто Оріхів, вул. Запорізька буд. 72 кв. 110
Початкова пропозиція
66 796.07 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
66 796.07 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
23
Скарги
0
Контракти
Номер:
e035e41ae6b0432cb785a9e29f2f5f4a
Ідентифікатор договору:
UA-2021-06-16-009292-b-b1
Постачальник:
ПП Каскад-Газ
×
-
Код ЄДРПОУ:
34119959
-
Контактна особа:
Палій Олена Василівна +380507336869 kaskad.gaz@gmail.com
-
Адреса:
70502, Україна, Запорізька область, Оріхів, вул. Рози Люксембург , 39 кв. 59
Номер договору:
12
Сума договору:
66 211.23 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
19.07.2021 08:10
Статус:
Виконаний