-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт класної кімнати №13 та кабінету психолога КЗ «НВК «Перспектива» по вул. Запорізька, 128 в с. Таврійське
66 211.23
UAH без ПДВ
Номер:
e035e41ae6b0432cb785a9e29f2f5f4a
Ідентифікатор договору:
UA-2021-06-16-009292-b-b1
Замовник:
Таврійська сільська рада Запорізького району Запорізької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04352475
-
Контактна особа:
Свириденко Микола Олександрович 380997629939 tavotg@ukr.net
-
Адреса:
70540, Україна, Запорізька область, с. Таврійське, вул. Центральна, буд. №13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПП Каскад-Газ
×
-
Код ЄДРПОУ:
34119959
-
Контактна особа:
Палій Олена Василівна +380507336869 kaskad.gaz@gmail.com
-
Адреса:
70502, Україна, Запорізька область, Оріхів, вул. Рози Люксембург , 39 кв. 59
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
12
Дата підписання:
19.07.2021 08:10
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Сума договору:
66 211.23 UAH без ПДВ
Оплачено:
66 211.23 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт класної кімнати №13 та кабінету психолога КЗ «НВК «Перспектива» по вул. Запорізька, 128 в с. Таврійське
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.10.2021
Місце постачання
70540, Україна, Запорізька область, Оріхівський район, село Таврійське, вул. Запорізька, 128
На карті