• Відкриті торги
  • КЕП

Поточний ремонт класної кімнати №13 та кабінету психолога КЗ «НВК «Перспектива» по вул. Запорізька, 128 в с. Таврійське

Оголошено тендер

66 796.08 UAH
Номер: 2163486b6e114d798ed64f617c2e01bb
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-06-16-007943-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Таврійська сільська рада Запорізького району Запорізької області
Замовник: Таврійська сільська рада Запорізького району Запорізької області
Очікувана вартість: 66 796.08 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт класної кімнати №13 та кабінету психолога КЗ «НВК «Перспектива» по вул. Запорізька, 128 в с. Таврійське
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 16.06.2021 13:28

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума66 796.08 UAH