• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Брикети паливні з лушпиння соняшника

Завершена

183 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 830.00 UAH
Номер: 94d825aa9a9f48fda9e8ac07b264dac6
Внутрішній номер закупівлі: 10315810
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-06-14-001481-b   
Замовник: Відокремлений структурний підрозділ "Шевченківський фаховий коледж Уманського національного університету садівництва"
Контактна особа: Потабенко Олександр Анастасійович 380474095340 239780@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 183 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 830.00 UAH
Період уточнення: 14.06.2021 09:55 - 20.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 14.06.2021 09:55 - 30.06.2021 00:00
Аукціон: 30.06.2021 14:37 - 30.06.2021 14:58
Період кваліфікації: 30.06.2021 14:58 - 01.07.2021 09:56
Період завантаження договору: 01.07.2021 09:56 - 21.07.2021 09:56
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Брикети паливні з лушпиння соняшника
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 61 тонни
Період постачання 01.10.2021 - 15.12.2021
Місце постачання 20214, Україна, Черкаська область, село Шевченкове, вулиця Шевченка, будинок 74 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
НОРІН ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ

Оскарження: 01.07.2021 09:41 - 12.07.2021 00:00
Початкова пропозиція 155 550.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
153 720.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
01.07.2021 09:41
Відповіді на вимоги 10
Документи 16
Скарги 0
ФОП "САВОНЮК ОЛЕГ ЮХИМОВИЧ"

Оскарження: 01.07.2021 09:56 - 12.07.2021 00:00
Початкова пропозиція 163 480.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
155 489.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.07.2021 09:56
Відповіді на вимоги 10
Документи 30
Скарги 0

Контракти

Номер: 02adbbe465ef4519a9cbb24a81e9ea00
Ідентифікатор договору: UA-2021-06-14-001481-b-a1
Постачальник: ФОП "САВОНЮК ОЛЕГ ЮХИМОВИЧ"
Номер договору: 15
Сума договору: 155 489.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: до 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 12.07.2021 09:00
Статус:
Розірваний
pdf
Брикети.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s