-
Відкриті торги
-
КЕП
Брикети паливні з лушпиння соняшника
155 489.00
UAH без ПДВ
Номер:
02adbbe465ef4519a9cbb24a81e9ea00
Ідентифікатор договору:
UA-2021-06-14-001481-b-a1
Замовник:
Відокремлений структурний підрозділ "Шевченківський фаховий коледж Уманського національного університету садівництва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00729116
-
Контактна особа:
Потабенко Олександр Анастасійович 380474095340 239780@ukr.net
-
Адреса:
20214, Україна, Черкаська область, село Шевченкове, вулиця Шевченка, будинок 74
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "САВОНЮК ОЛЕГ ЮХИМОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2812309438
-
Контактна особа:
Олег Савонюк +380678674433,+380950916353 savoleg@ukr.net
-
Адреса:
50042, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, ВУЛИЦЯ ПОКРОВСЬКА, будинок 42, квартира 58
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
15
Дата підписання:
12.07.2021 09:00
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Сума договору:
155 489.00 UAH без ПДВ
Причини розірвання договору:
Відмова Учасника від виконання договору за цінами, заявленими на момент підписання договору у зв'язку зі сформованою ситуацією на ринку твердого палива, значним підвищенням ціни на сировину і виробництво, підняття тарифів на електроенергію для промисловості.
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Брикети паливні з лушпиння соняшника
Кількість
61 тонни
Період постачання
01.10.2021 - 15.12.2021
Місце постачання
20214, Україна, Черкаська область, село Шевченкове, вулиця Шевченка, будинок 74
На карті