-
Відкриті торги
-
КЕП
Брикети паливні з лушпиння соняшника
Оголошено тендер
183 000.00
UAH
Номер:
3b89e40892a149ccac34d7a1af6f55ff
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-06-10-003601-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відокремлений структурний підрозділ "Шевченківський фаховий коледж Уманського національного університету садівництва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00729116
-
Адреса:
20214, Україна, Черкаська область, село Шевченкове, вулиця Шевченка, будинок 74
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відокремлений структурний підрозділ "Шевченківський фаховий коледж Уманського національного університету садівництва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00729116
-
Адреса:
20214, Україна, Черкаська область, село Шевченкове, вулиця Шевченка, будинок 74
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
183 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Брикети паливні з лушпиння соняшника
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
10.06.2021 14:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума183 000.00 UAH