-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Машини і обладнання компресорні, компресори повітряні
Тендер Prozorro UA-2021-06-11-001336-a
Закупівля машини і обладнання компресорного, компресорів повітряних проводиться для можливості використання пневматичного інструменту та обладнання при проведенні лабораторних досліджень, а також при використанні для господарчих потреб. Очікувана вартість закупівлі сформована виходячи із комерційних пропозицій, отриманих від учасників ринку.
Завершена
60 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 300.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 300.00 UAH
Номер:
718d821a01be424e80d4e1c3f763914e
Внутрішній номер закупівлі:
10301553
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-06-11-001336-a
Замовник:
Філія "Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут залізничного транспорту" публічного акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081293
-
Адреса:
03038, Україна, Київська область, Київ, вул. ІВАНА ФЕДОРОВА, 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Мошкова Вікторія Геннадіївна 380974909549 ndkti.mtz@lotus.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
60 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
300.00 UAH
Період уточнення:
11.06.2021 12:20 - 17.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
11.06.2021 12:20 - 27.06.2021 13:00
Аукціон:
29.06.2021 15:45 - 29.06.2021 16:12
Період кваліфікації:
29.06.2021 16:12 - 01.07.2021 10:36
Період завантаження договору:
01.07.2021 10:36 - 21.07.2021 10:36
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях45 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Машини і обладнання компресорні, компресори повітряні
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЛАУНЧ УКРАЇНА"
Оскарження: 01.07.2021 10:36 - 12.07.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39803574
-
Контактна особа:
Сергій Бринза +380969399772 launch.ukraine@gmail.com
-
Адреса:
61058, Україна, Харківська область, Харків, вул.Клочківська, будинок 99-А
Оскарження: 01.07.2021 10:36 - 12.07.2021 00:00
Початкова пропозиція
49 992.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
49 992.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.07.2021 10:36
Відповіді на вимоги
10
Документи
47
Скарги
0
ФОП Губанов Сергій Едуардович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3206603455
-
Контактна особа:
Губанов Сергій Едуардович +380660278863 gubanov0278863@gmail.com
-
Адреса:
83080, Україна, Донецька область, Донецьк, вул Ясногірська, буд. 197
Початкова пропозиція
60 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
59 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
7
Скарги
0
ТОВ ВАКУЛА ІНСТРУМЕНТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40278390
-
Контактна особа:
Вакула Максим Олександрович +380442293514 vakula-2005@ukr.net
-
Адреса:
50000, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вул.Олександра Поля, 28А
Початкова пропозиція
59 976.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
59 976.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
20
Скарги
0
Контракти
Номер:
42997618206143ffa02e9f59b36ce394
Ідентифікатор договору:
UA-2021-06-11-001336-a-b1
Постачальник:
ТОВ "ЛАУНЧ УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39803574
-
Контактна особа:
Сергій Бринза +380969399772 launch.ukraine@gmail.com
-
Адреса:
61058, Україна, Харківська область, Харків, вул.Клочківська, будинок 99-А
Номер договору:
4/26-21
Сума договору:
49 992.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
41 660.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.07.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
12.07.2021 00:01
Статус:
Виконаний