-
Відкриті торги
-
КЕП
Машини і обладнання компресорні, компресори повітряні
Оголошено тендер
60 000.00
UAH
Номер:
2a8683cdb561400e83feb49aff07e379
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-06-04-000902-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Філія "Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут залізничного транспорту" публічного акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081293
-
Адреса:
03038, Україна, Київська область, Київ, вул. ІВАНА ФЕДОРОВА, 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Філія "Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут залізничного транспорту" публічного акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081293
-
Адреса:
03038, Україна, Київська область, Київ, вул. ІВАНА ФЕДОРОВА, 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
60 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Машини і обладнання компресорні, компресори повітряні
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресори
Дата опублікування:
04.06.2021 10:50
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума60 000.00 UAH