-
Відкриті торги
-
КЕП
Машини і обладнання компресорні, компресори повітряні
Закупівля машини і обладнання компресорного, компресорів повітряних проводиться для можливості використання пневматичного інструменту та обладнання при проведенні лабораторних досліджень, а також при використанні для господарчих потреб. Очікувана вартість закупівлі сформована виходячи із комерційних пропозицій, отриманих від учасників ринку.
49 992.00
UAH з ПДВ
Номер:
42997618206143ffa02e9f59b36ce394
Ідентифікатор договору:
UA-2021-06-11-001336-a-b1
Замовник:
Філія "Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут залізничного транспорту" публічного акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081293
-
Контактна особа:
Мошкова Вікторія Геннадіївна 380974909549 ndkti.mtz@lotus.uz.gov.ua
-
Адреса:
03038, Україна, Київська область, Київ, вул. ІВАНА ФЕДОРОВА, 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВ "ЛАУНЧ УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39803574
-
Контактна особа:
Сергій Бринза +380969399772 launch.ukraine@gmail.com
-
Адреса:
61058, Україна, Харківська область, Харків, вул.Клочківська, будинок 99-А
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Опис:
Закупівля машини і обладнання компресорного, компресорів повітряних проводиться для можливості використання пневматичного інструменту та обладнання при проведенні лабораторних досліджень, а також при використанні для господарчих потреб. Очікувана вартість закупівлі сформована виходячи із комерційних пропозицій, отриманих від учасників ринку.
Номер договору:
4/26-21
Дата підписання:
12.07.2021 00:01
Період дії договору:
12.07.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
49 992.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 8 332.00 UAH)
Оплачено:
49 992.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 8 332.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Машини і обладнання компресорні, компресори повітряні
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2021