• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Розробка проекту «Ремонтно-реставраційні роботи Дзвіниці Софійського собору»

Завершена

2 680 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 13 400.00 UAH
Номер: 2abd0acfc52b4a97961ca0fd8191d12d
Внутрішній номер закупівлі: 10285662
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-06-10-008237-b   
Замовник: Національний заповідник "Софія Київська"
Контактна особа: Тетяна Рома +0442780217 bpp_sophia@i.ua https://st-sophia.org.ua/uk/golovna/
Класифікатор ДК 021:2015: 71200000-0 Архітектурні та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 2 680 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 13 400.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 13 400.00 UAH
Період уточнення: 10.06.2021 14:57 - 16.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 10.06.2021 14:57 - 26.06.2021 09:00
Аукціон: 29.06.2021 12:45 - 29.06.2021 13:06
Період кваліфікації: 29.06.2021 13:06 - 01.07.2021 12:40
Період завантаження договору: 01.07.2021 12:40 - 21.07.2021 12:40
Умови оплати:
виконання робіт - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розробка проекту «Ремонтно-реставраційні роботи Дзвіниці Софійського собору»
Код ДК 021:2015: 71200000-0 Архітектурні та супутні послуги
Кількість 1 роботи
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 01001, Україна, м. Київ, місто, Володимирська,24 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Український державний науково-дослідний та проектний інститут «УКРНДІПРОЕКТРЕСТАВРАЦІЯ»

Оскарження: 01.07.2021 12:40 - 12.07.2021 00:00
Початкова пропозиція 2 677 693.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 664 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.07.2021 12:40
Відповіді на вимоги 12
Документи 31
Скарги 0
ТОВ "БІВІАЙ ГРУП"
Початкова пропозиція 2 680 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 666 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 12
Документи 48
Скарги 0

Контракти

Номер: 73509266fd76483d9480898044e57163
Ідентифікатор договору: UA-2021-06-10-008237-b-c1
Постачальник: Український державний науково-дослідний та проектний інститут «УКРНДІПРОЕКТРЕСТАВРАЦІЯ»
Номер договору: 472-АВ/178
Сума договору: 2 664 200.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 2 220 166.67 UAH без ПДВ
Період дії договору: 20.07.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 20.07.2021 18:00
Статус:
Виконаний
PDF
Договір.PDF
PDF
Додаткова угода 1.PDF
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s