-
Відкриті торги
-
КЕП
Розробка проекту «Ремонтно-реставраційні роботи Дзвіниці Софійського собору»
2 664 200.00
UAH з ПДВ
Номер:
73509266fd76483d9480898044e57163
Ідентифікатор договору:
UA-2021-06-10-008237-b-c1
Замовник:
Національний заповідник "Софія Київська"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02498145
-
Контактна особа:
Тетяна Рома +0442780217 bpp_sophia@i.ua https://st-sophia.org.ua/uk/golovna/
-
Адреса:
01034, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Володимирська, 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Український державний науково-дослідний та проектний інститут «УКРНДІПРОЕКТРЕСТАВРАЦІЯ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
05482989
-
Контактна особа:
Тимкович Василь Юрійович 380442750745, 380442750745 rest_mail@ukr.net
-
Адреса:
04070, Україна, Київська область, Київ, КОНТРАКТОВА ПЛОЩА, будинок 4
Класифікатор ДК 021:2015:
71200000-0 Архітектурні та супутні послугиАналіз за цим CPV
Номер договору:
472-АВ/178
Дата підписання:
20.07.2021 18:00
Період дії договору:
20.07.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
2 664 200.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 444 033.33 UAH)
Оплачено:
2 600 200.40 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 433 366.73 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розробка проекту «Ремонтно-реставраційні роботи Дзвіниці Софійського собору»
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2021
Оплати
Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
Нац.запов."Софія Київська"
IBAN:UA418201720343130006000010203
"УКРНДІПРОЕКТРЕСТАВРАЦІЯ"
IBAN:UA833282090000026000010015691
Сума
411166.80 UAH
Статус
Оплачений
24.11.2021 10:30
Док-ти
1
Нац.запов."Софія Київська"
IBAN:UA418201720343130006000010203
"УКРНДІПРОЕКТРЕСТАВРАЦІЯ"
IBAN:UA833282090000026000010015691
Сума
59527.20 UAH
Статус
Оплачений
29.11.2021 09:49
Док-ти
1
Нац.запов."Софія Київська"
IBAN:UA418201720343130006000010203
"УКРНДІПРОЕКТРЕСТАВРАЦІЯ"
IBAN:UA833282090000026000010015691
Сума
441589.57 UAH
Статус
Оплачений
10.11.2021 10:30
Док-ти
1
Нац.запов."Софія Київська"
IBAN:UA418201720343130006000010203
"УКРНДІПРОЕКТРЕСТАВРАЦІЯ"
IBAN:UA833282090000026000010015691
Сума
100961.63 UAH
Статус
Оплачений
31.08.2021 12:07
Док-ти
1
Нац.запов."Софія Київська"
IBAN:UA418201720343130006000010203
"УКРНДІПРОЕКТРЕСТАВРАЦІЯ"
IBAN:UA833282090000026000010015691
Сума
313190.00 UAH
Статус
Оплачений
11.10.2021 10:19
Док-ти
1
Нац.запов."Софія Київська"
IBAN:UA418201720343130006000010203
"УКРНДІПРОЕКТРЕСТАВРАЦІЯ"
IBAN:UA833282090000026000010015691
Сума
44467.20 UAH
Статус
Оплачений
27.08.2021 10:36
Док-ти
1
Нац.запов."Софія Київська"
IBAN:UA418201720343130006000010203
"УКРНДІПРОЕКТРЕСТАВРАЦІЯ"
IBAN:UA833282090000026000010015691
Сума
233059.20 UAH
Статус
Оплачений
17.11.2021 15:43
Док-ти
1
Нац.запов."Софія Київська"
IBAN:UA418201720343130006000010203
"УКРНДІПРОЕКТРЕСТАВРАЦІЯ"
IBAN:UA833282090000026000010015691
Сума
59524.80 UAH
Статус
Оплачений
08.12.2021 11:41
Док-ти
1
Нац.запов."Софія Київська"
IBAN:UA418201720343130006000010203
"УКРНДІПРОЕКТРЕСТАВРАЦІЯ"
IBAN:UA833282090000026000010015691
Сума
60135.60 UAH
Статус
Оплачений
24.11.2021 10:30
Док-ти
1
Нац.запов."Софія Київська"
IBAN:UA418201720343130006000010203
"УКРНДІПРОЕКТРЕСТАВРАЦІЯ"
IBAN:UA833282090000026000010015691
Сума
605155.20 UAH
Статус
Оплачений
30.11.2021 11:02
Док-ти
1
Нац.запов."Софія Київська"
IBAN:UA418201720343130006000010203
"УКРНДІПРОЕКТРЕСТАВРАЦІЯ"
IBAN:UA833282090000026000010015691
Сума
112831.20 UAH
Статус
Оплачений
30.11.2021 12:57
Док-ти
1
Нац.запов."Софія Київська"
IBAN:UA418201720343130006000010203
"УКРНДІПРОЕКТРЕСТАВРАЦІЯ"
IBAN:UA833282090000026000010015691
Сума
55442.40 UAH
Статус
Оплачений
30.11.2021 12:37
Док-ти
1
Нац.запов."Софія Київська"
IBAN:UA418201720343130006000010203
"УКРНДІПРОЕКТРЕСТАВРАЦІЯ"
IBAN:UA833282090000026000010015691
Сума
70749.60 UAH
Статус
Оплачений
30.11.2021 12:37
Док-ти
1
Нац.запов."Софія Київська"
IBAN:UA418201720343130006000010203
"УКРНДІПРОЕКТРЕСТАВРАЦІЯ"
IBAN:UA833282090000026000010015691
Сума
32400.00 UAH
Статус
Оплачений
30.11.2021 12:37
Док-ти
1
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
82b94ddfcef34d2a8227717b52737ea4
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна реквізитів
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
26.08.2021 12:00
Статус:
Опубліковано
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
1c6768b74b6c4f7e95c189fb1bc291ff
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Внести зміни до пункту 1.2 розділу 1 Договору від 20.07.2021р.№472-АВ/178
Внести зміни до пункту 1.3 розділу 1 Договору від 20.07.2021р.№472-АВ/178
Внести зміни до пункту 3.1 розділу 1 Договору від 20.07.2021р.№472-АВ/178
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
29.12.2021 18:00
Статус:
Опубліковано