-
Відкриті торги
-
КЕП
Розробка проекту «Ремонтно-реставраційні роботи Дзвіниці Софійського собору»
Оголошено тендер
2 680 000.00
UAH
Номер:
682ef1f172d3425cb30a74b505cd4278
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-06-10-008223-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Національний заповідник "Софія Київська"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02498145
-
Адреса:
01034, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Володимирська, 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Національний заповідник "Софія Київська"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02498145
-
Адреса:
01034, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Володимирська, 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 680 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Розробка проекту «Ремонтно-реставраційні роботи Дзвіниці Софійського собору»
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
71200000-0 Архітектурні та супутні послуги
КЕКВ:
3143 Реставрація пам'яток культури, історії та архітектури
Дата опублікування:
10.06.2021 14:43
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума2 680 000.00 UAH