-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
М’ясорубка МІМ 300 (код ДК 021:2015 - 39312100-3)
Тендер Prozorro UA-2021-06-07-000760-b
Категорія замовника: орган місцевого самоврядування. Місцезнаходження: 72313, Запорізька обл., м. Мелітополь, вул. Осипенко,96. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: додаток 2 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв: «Ціна – 100%».
Завершена
90 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 450.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 450.00 UAH
Номер:
1322cdb02ad3499e8659fd0367fef4c0
Внутрішній номер закупівлі:
10207637
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-06-07-000760-b
Замовник:
Управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02136092
-
Адреса:
72313, Україна, Запорізька область, Місто Мелітополь, Вулиця Осипенко, 96
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Джаним Микола Степанович +380619444339 elektronizakupivli@mail.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
90 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
450.00 UAH
Період уточнення:
07.06.2021 09:22 - 11.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
14.06.2021 00:00 - 17.06.2021 00:00
Аукціон:
17.06.2021 11:55 - 17.06.2021 12:24
Період кваліфікації:
17.06.2021 12:24 - 18.06.2021 14:49
Період завантаження договору:
18.06.2021 14:49 - 08.07.2021 14:49
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунок за поставлений товар здійснюється Покупцем протягом 30 календарних днів, після його фактичного отримання Покупцем на підставі виставлених рахунків – фактур та накладних, шляхом переводу коштів на рахунок Постачальника.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
М’ясорубка МІМ 300 (код ДК 021:2015 - 39312100-3)
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
72313, Україна, Запорізька область, місто Мелітополь, вулиця Осипенко, 96 (дошкільні заклади освіти м. Мелітополь - згідно додатку № 4 до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі)
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ КАРАЄВ СТАНІСЛАВ ЮРІЙОВИЧ
Оскарження: 18.06.2021 14:49 - 24.06.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3148912310
-
Контактна особа:
Караєв Станіслав 380671926918 SKIFPROM@UKR.NET
-
Адреса:
Україна, 72304, Запорізька обл., місто Мелітополь, ВУЛИЦЯ СКІФСЬКА, будинок 11
Оскарження: 18.06.2021 14:49 - 24.06.2021 00:00
Початкова пропозиція
87 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
80 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.06.2021 14:49
Документи
32
Скарги
0
ПП Лукрос
×
-
Код ЄДРПОУ:
40227194
-
Контактна особа:
Голенков Володимир Миколайович +380930675166 lcrbt79@gmail.com
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вулиця Сорок років Рад. України 72, кв. 63
Початкова пропозиція
81 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
81 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
26
Скарги
0
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ГОНЧАРЕНКО ВАЛЕРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2798005951
-
Контактна особа:
Гончаренко Валерій 380674673322 2798005951@UKR.NET
-
Адреса:
Україна, 07400, Київська обл., місто Бровари, ВУЛИЦЯ ЗЛАГОДИ, будинок 53
Початкова пропозиція
87 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
87 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
33
Скарги
0
Контракти
Номер:
a8d0adfb152e467f9eb65c96601f5c37
Ідентифікатор договору:
UA-2021-06-07-000760-b-b1
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ КАРАЄВ СТАНІСЛАВ ЮРІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3148912310
-
Контактна особа:
Караєв Станіслав 380671926918 SKIFPROM@UKR.NET
-
Адреса:
Україна, 72304, Запорізька обл., місто Мелітополь, ВУЛИЦЯ СКІФСЬКА, будинок 11
Номер договору:
281
Сума договору:
79 998.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.06.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
24.06.2021 00:00
Статус:
Підписаний