-
Спрощена закупівля
-
КЕП
М’ясорубка МІМ 300 (код ДК 021:2015 - 39312100-3)
79 998.00
UAH без ПДВ
Номер:
a8d0adfb152e467f9eb65c96601f5c37
Ідентифікатор договору:
UA-2021-06-07-000760-b-b1
Замовник:
Управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02136092
-
Контактна особа:
Джаним Микола Степанович +380619444339 elektronizakupivli@mail.ua
-
Адреса:
72313, Україна, Запорізька область, Місто Мелітополь, Вулиця Осипенко, 96
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ КАРАЄВ СТАНІСЛАВ ЮРІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3148912310
-
Контактна особа:
Караєв Станіслав 380671926918 SKIFPROM@UKR.NET
-
Адреса:
Україна, 72304, Запорізька обл., місто Мелітополь, ВУЛИЦЯ СКІФСЬКА, будинок 11
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Номер договору:
281
Дата підписання:
24.06.2021 00:00
Період дії договору:
24.06.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
79 998.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
М’ясорубка МІМ 300 (код ДК 021:2015 - 39312100-3)
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
72313, Україна, Запорізька область, місто Мелітополь, вулиця Осипенко, 96 (дошкільні заклади освіти м. Мелітополь - згідно додатку № 4 до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі)
На карті
Внесені зміни
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
9f6d9b91615340e2bca09a9b3e95997a
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшено вартість за одиницю товару за погодженням сторін
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
24.06.2021 00:00
Статус:
Опубліковано