-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
М’ясорубка МІМ 300 (код ДК 021:2015 - 39312100-3)
Тендер Prozorro UA-2021-06-07-000760-b
Категорія замовника: орган місцевого самоврядування. Місцезнаходження: 72313, Запорізька обл., м. Мелітополь, вул. Осипенко,96. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: додаток 2 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв: «Ціна – 100%».
Завершена
90 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 450.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 450.00 UAH
Період уточнення:
07.06.2021 09:22 - 11.06.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим