-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
поточний ремонт приміщення Фельдшерського пункту с. Миролюбівка вул. Шевченка, 1а
Тендер Prozorro UA-2021-06-03-005552-b
Технічні, якісні характеристики повинні відповідати вимогам тендерної документації, державних будівельних норм, ДСТУ, ТУ та інших нормативно-правоих документів, що регламентують вимоги до технічних та якісних характеристик даного виду послуг
Завершена
260 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 300.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 300.00 UAH
Номер:
bc74d90a06d048e9961f3b7398cdec65
Внутрішній номер закупівлі:
10173319
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-06-03-005552-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВЕЛИКОБЕРЕЗОВИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42588046
-
Адреса:
47732, Україна, Тернопільська область, Тернопільський район, с. Мишковичі, вул. Надрічна, буд. 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрій Панченко +380678963471 tenderpmsd@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
260 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 300.00 UAH
Період уточнення:
03.06.2021 12:38 - 11.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
03.06.2021 12:38 - 21.06.2021 00:00
Аукціон:
22.06.2021 12:38 - 22.06.2021 12:59
Період кваліфікації:
22.06.2021 12:59 - 29.06.2021 07:28
Період завантаження договору:
29.06.2021 07:28 - 19.07.2021 07:28
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата за Договором здійснюються на підставі підписаного акту, протягом 7-ти календарних днів після виконання робіт та підписання акту, шляхом безготівкового переказу на поточний рахунок Виконавця, вказаний у реквізитах у цьому Договорі
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт приміщення Фельдшерського пункту с. Миролюбівка вул. Шевченка, 1а
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.10.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ОЛІЙНИК ВОЛОДИМИР ПЕТРОВИЧ
Оскарження: 29.06.2021 07:28 - 10.07.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2254002297
-
Контактна особа:
Володимир +380674168873 pmk-99@ukr.net
-
Адреса:
46002, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вул. Підгородня,6А
Оскарження: 29.06.2021 07:28 - 10.07.2021 00:00
Початкова пропозиція
259 332.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
258 032.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.06.2021 07:28
Відповіді на вимоги
11
Документи
48
Скарги
0
ШЕНГЕРА ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
1982102577
-
Контактна особа:
Володимир +380679603642 shengera_volodumur@ukr.net
-
Адреса:
46016, Україна, Тернопільська область, с. Гаї-Гречинські, вул. Долинна,9
Початкова пропозиція
258 491.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
258 491.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
6a93d44a01fc4d409e3f8321f96e80a2
Ідентифікатор договору:
UA-2021-06-03-005552-b-c1
Постачальник:
ОЛІЙНИК ВОЛОДИМИР ПЕТРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2254002297
-
Контактна особа:
Володимир +380674168873 pmk-99@ukr.net
-
Адреса:
46002, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вул. Підгородня,6А
Номер договору:
258032
Сума договору:
258 032.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.07.2021 00:00 - 30.10.2021 00:00
Дата підписання:
12.07.2021 10:00
Статус:
Виконаний