-
Відкриті торги
-
КЕП
поточний ремонт приміщення Фельдшерського пункту с. Миролюбівка вул. Шевченка, 1а
258 032.00
UAH без ПДВ
Номер:
6a93d44a01fc4d409e3f8321f96e80a2
Ідентифікатор договору:
UA-2021-06-03-005552-b-c1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВЕЛИКОБЕРЕЗОВИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42588046
-
Контактна особа:
Андрій Панченко +380678963471 tenderpmsd@gmail.com
-
Адреса:
47732, Україна, Тернопільська область, Тернопільський район, с. Мишковичі, вул. Надрічна, буд. 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ОЛІЙНИК ВОЛОДИМИР ПЕТРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2254002297
-
Контактна особа:
Володимир +380674168873 pmk-99@ukr.net
-
Адреса:
46002, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вул. Підгородня,6А
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
258032
Дата підписання:
12.07.2021 10:00
Період дії договору:
12.07.2021 00:00 - 30.10.2021 00:00
Сума договору:
258 032.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
258 032.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт приміщення Фельдшерського пункту с. Миролюбівка вул. Шевченка, 1а
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.10.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Оплати
Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
КНП "ТРЦ ПМСД"
IBAN:UA278201720344360002000093718
ФОП Олійник Володимир Петрович
IBAN:UA943808050000000026000577241
Сума
258032.00 UAH
Статус
Оплачений
20.09.2021 11:32
Док-ти
1