-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
поточний ремонт приміщення Фельдшерського пункту с. Миролюбівка вул. Шевченка, 1а
Тендер Prozorro UA-2021-06-03-005552-b
Технічні, якісні характеристики повинні відповідати вимогам тендерної документації, державних будівельних норм, ДСТУ, ТУ та інших нормативно-правоих документів, що регламентують вимоги до технічних та якісних характеристик даного виду послуг
Завершена
260 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 300.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 300.00 UAH
Період уточнення:
03.06.2021 12:38 - 11.06.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим